ZP-group - Zprostředkování zaměstnání Třinec

Třinec - město hokeje První obchodní dům v Třinci, tzv. Kachlok. Hotel Steel Náměstí TGM Nová Werk Aréna Třinec Třinecké Železárny

Konzultace zdarma

724 708 058
zpgroup@seznam.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

OPERÁTOŘI VÝROBY MIMO AUTA

Hledáme muže, operátory výroby pro směnný provoz pro firmu v Třinci - mimo automobilový průmysl. Požadujeme min. výuční list, nebo solidní praxi operátora. Nabízíme práci ve stabilní velké firmě s tradicí a možností pravidelného kariérního růstu. Mzda při nástupu 25.000 Kč, po třech měsících + 10%, dále 13 a 14 plat, závodní strava - zdarma + další bonusy. V případě zájmu volejte, nebo zašlete životopis a my se ozveme. Jde o kmenové zaměstnance - nejde o agenturní zaměstnání.

Kontakt: 724708058, pro případné životopisy zp1357@seznam.cz

OPERÁTOŘI VÝROBY AUTOMOBILKY TŘINEC

Hledáme operátory výroby pro automobilový průmysl do Třince. Jde o směnný provoz – převážně týden denní a týden odpolední směny, soboty, neděle a svátky volné. Jde o fyzicky průměrně těžkou práci, kterou zvládnou i zdatní důchodci. Postačí pracovní morálka – docházka do práce. Mzda zhruba kolem 19.000 Kč + docházkový bonus, každý měsíc 1.500 Kč až 2.000 Kč. Možnost si přivydělat na přesčasech kdy platíme za klasickou směnu+500 Kč za přesčas. Přesčasy nejsou podmínkou – jde o dobrovolnost. Dále přispíváme na dopravu, veškeré pracovní pomůcky – oblečení, boty….vše dodáme v den nástupu. Jde o práci na DPP, HPP. Postačí prozvonit na níže uvedené číslo a my Vám zpětně nax. do 24 hod. zavoláme. Budete náš kmenový zaměstnanec. Mzdu možno vyplácet hotově, nebo na účet…vždy k 15 dni každého měsíce, možnost výplaty záloh vždy koncem měsíce.

Kontakt: 724708058, pro případné životopisy zp1357@seznam.cz

OPERÁTOŘI VÝROBY AUTOMOBILKY ČESKÝ TĚŠÍN

Hledáme operátory výroby pro automobilový průmysl do Českého Těšína. Jde o směnný provoz – převážně týden denní a týden odpolední směny, soboty, neděle a svátky volné. Jde o fyzicky průměrně těžkou práci, kterou zvládnou i zdatní důchodci. Postačí pracovní morálka – docházka do práce. Mzda zhruba kolem 20.000 Kč + docházkový bonus, každý měsíc 1.500 Kč až 2.000 Kč. Možnost si přivydělat na přesčasech kdy platíme za klasickou směnu+500 Kč za přesčas. Přesčasy nejsou podmínkou – jde o dobrovolnost. Doprava z Havířova a Karviné zdarma, ostatním lokalitám na dopravu přispíváme, veškeré pracovní pomůcky – oblečení, boty….vše dodáme v den nástupu. Jde o práci na DPP, HPP. Postačí prozvonit na níže uvedené číslo a my Vám zpětně nax. do 24 hod. zavoláme. Budete náš kmenový zaměstnanec. Mzdu možno vyplácet hotově, nebo na účet…vždy k 15 dni každého měsíce, možnost výplaty záloh vždy koncem měsíce.

Kontakt: 724708058, pro případné životopisy zp1357@seznam.cz

POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL

Hledáme muže a ženy do potravinářského průmyslu v Třinci. Jedná se o směnný provoz 2/2/2/2, osmihodinovky. Jde o přípravné práce – čištění, mytí, krájení, míchání potravinářských surovin ke tvorbě salátů, salámových výrobků atd….Zájemcům mimo Třinec hradíme dopravu, všem pak pracovní a ochranné pomůcky. Podmínka dobrá pracovní morálka a potravinářský průkaz, který si můžete udělat u svého praktického lékaře a my Vám ho u výplaty proplatíme. Mzda kolem 17.000 Kč+docházkový bonus ke každé výplatě 1.500 Kč až 2.000 Kč. Možnost si přivydělat na přesčasech kdy platíme za klasickou směnu+500 Kč za přesčas. Přesčasy nejsou podmínkou – jde o dobrovolnost. Práce na DPP, HPP. Postačí prozvonit na níže uvedené číslo a my Vám zpětně nax. do 24 hod. zavoláme. Budete náš kmenový zaměstnanec. Mzdu možno vyplácet hotově, nebo na účet…vždy k 15 dni každého měsíce, možnost výplaty záloh vždy koncem měsíce.

Kontakt: 724708058, pro případné životopisy zp1357@seznam.cz

DĚLNÍK, POMOCNÝ DĚLNÍK v TŽ a.s. Třinec

Hledáme muže na manuální práce do areálu TŽ a.s. Třinec. Jedná se o pomocné práce, úklidové na různých provozech v areálu Třineckých železáren. Jde o práci v pracovních četách na směnné provozy. Pracovní pomůcky, vstupní lékařskou prohlídku a školení hradíme. Mzda 20.000 Kč+pravidelné finanční odměny, pitný režim+další bonusy. Práce na smlouvu. Postačí prozvonit na níže uvedené číslo a my se nejpozději do 24 hod. ozveme zpětně.

Kontakt: 724708058, pro případné životopisy zp1357@seznam.cz

Zprostředkovatel výslovně prohlašuje, že je oprávněn k výkonu zprostředkování zaměstnání za úhradu, a to na základě rozhodnutí Generálního ředitelství Úřadu práce České republiky v Praze Č.j. UPCR-2018/80921/4 ze dne 21.11.2018, kterým bylo Zprostředkovateli vydáno povolení ke zprostředkování zaměstnání ve formách zprostředkování zaměstnání podle ust. § 14 odst. 1 písm. a) a c) zákona č.435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, a že má rovněž živnostenská oprávnění pro podnikání v dalších činnostech, které tvoří předmět samotného zprostředkování.